Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
Afgelopen week
27 September - 03 Oktober, 2021
Volgende week
27 September
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO13
::
Sportvelden
19:00 - 22:00
Repetitie De Hoek
::
Dorpszaal
28 September
09:00 - 15:00
Welzijn Op Dorpse Schaal
::
Dorpszaal
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO14
::
Sportvelden
19:00 - 20:00
trainen Lintjo B1 en C1
::
Sportvelden
19:30 - 20:30
Walking Football Oldstars
::
Sportvelden
20:00 - 22:00
PB bestuursvergadering
::
Dorpszaal
20:00 - 21:30
Voetbaltrainen Senioren
::
Sportvelden
20:00 - 21:30
trainen Lintjo selectie
::
Sportvelden
29 September
09:00 - 15:00
Welzijn Op Dorpse Schaal
::
Dorpszaal
16:00 - 17:00
Voetbaltrainen SJO Vidosa kabouters
::
Sportvelden
17:00 - 18:00
trainen Lintjo F1, F2, F3 en kangoeroes
::
Sportvelden
18:00 - 19:00
trainen Lintjo E1, E2 en E3
::
Sportvelden
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO13
::
Sportvelden
19:00 - 22:00
Generale repetitie De Hoek
::
Dorpszaal
19:00 - 21:30
Training Volleybal
::
Sporthal
19:00 - 20:00
trainen Lintjo D1
::
Sportvelden
19:30 - 21:00
Badminton
::
Sporthal
30 September
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
14:00 - 16:30
OSON
::
Dorpszaal
18:30 - 19:30
Trainen Lintjo B1
::
Sportvelden
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO14
::
Sportvelden
20:00 - 22:00
Bercoper Popkoor repetitie
::
Dorpszaal
20:00 - 22:00
Repetitie Koepelbosblaosers
::
Bovenzaal
20:00 - 21:00
Trainen Lintjo overige senioren
::
Sportvelden
20:00 - 21:30
trainen Lintjo selectie
::
Sportvelden
01 Oktober
10:00 - 11:00
Walking Football Oldstars
::
Sportvelden
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
14:00 - 16:00
Koersbal
::
Dorpszaal
16:45 - 19:00
Freerunning-lessen Eijer Produkties
::
Sportzaal 1
18:00 - 22:00
Hang-Out jeugd
::
Bovenzaal
19:00 - 22:00
Bootkamp Hang-Out
::
Sporthal
19:00 - 20:00
Lintjo B1 - SIOS/Jumbo Wolvega B2
::
Sportvelden
20:00 - 23:50
Eenakters de Hoek
::
Dorpszaal
20:00
Eenakters de Hoek
::
Grand Café
20:00 - 21:30
Voetbaltrainen Senioren
::
Sportvelden
02 Oktober
09:00 - 10:00
Voetbal SJO Vidosa JO11-1 - Langezwaag JO11-1
::
Sportvelden
10:00 - 11:00
Lintjo E3 - VZK/DIO/D'broek/ODIS E1
::
Sportvelden
10:00 - 11:00
Lintjo F1 - Heerenveen F1
::
Sportvelden
11:00 - 12:15
Lintjo C1 -SIOS/Jumbo Wolvega C2
::
Sportvelden
12:00 - 13:30
Voetbal SJO Vidosa JO17-1 - VHK JO17-1-2
::
Sportvelden
19:00 - 23:50
Eenakters de Hoek
::
Dorpszaal
20:00
Eenakters de Hoek
::
Grand Café
03 Oktober
10:00 - 11:30
Lintjo 3 - Wez Handich/DOW/TFS 8
::
Sportvelden
11:30 - 13:00
Lintjo 4 - Kinea 3
::
Sportvelden
14:00 - 16:00
Voetbal Sport Vereent 1 - FFS 1
::
Sportvelden