Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Oktober,
2020
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2020
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
September
Oktober 2020
November
Maa
Din
Woe
Don
Vri
Zat
Zon
28
29
30
1
Thursday, 1 October 2020
12:30 Gymles basisschool
19:00 Lintjo B1 en C1 trai ...
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblazers
20:00 Lintjo training sele ...
2
Friday, 2 October 2020
10:00 Walking Football
12:30 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
19:00 Lintjo D1 - SIOS/Jum ...
19:00 Repetitie Dorfplatzm ...
20:00 Trainen Sport Vereen ...
3
Saturday, 3 October 2020
08:45 Voetbal SJO Vidosa J ...
10:00 Lintjo F2 - ZKC'19 F ...
10:00 Lintjo F3 - Koru F1
10:30 Voetbal SJO Vidosa J ...
11:00 Lintjo C1 - Elko C1
13:30 Voetbal SJO Vidosa J ...
19:00 Lintjo 4 - NKC 2
20:00 Actief Oldeberkoop O ...
4
Sunday, 4 October 2020
5
Monday, 5 October 2020
12:30 gymles basisschool w ...
13:30 Biljarten
19:15 Repetitie De Hoek
20:00 Training korfbal Noo ...
6
Tuesday, 6 October 2020
10:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
12:30 gymles basisschool
19:00 Lintjo B1 en C1 trai ...
19:30 Helischool
20:00 Lintjo training sele ...
20:00 Trainen Sport Vereen ...
20:00 Walking Footbal
7
Wednesday, 7 October 2020
10:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
17:00 Lintjo F1, F1, F3 en ...
19:00 Badminton
19:00 Lintjo D1 training
19:00 Volleybal trainen
20:00 Lintjo 3,4 en 5 trai ...
8
Thursday, 8 October 2020
12:30 Gymles basisschool
19:00 Lintjo B1 en C1 trai ...
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblazers
20:00 Lintjo training sele ...
9
Friday, 9 October 2020
09:00 Koersbal
10:00 Walking Football
12:30 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
19:00 Lintjo B1 - SCO/Moti ...
19:30 Volleybal Sport Vere ...
20:00 Trainen Sport Vereen ...
20:30 Volleybal Sport Vere ...
10
Saturday, 10 October 2020
10:00 Lintjo F2 - SCO/Mot ...
10:00 Lintjo F3 - Moedig V ...
11:00 Lintjo E1 - Mid Frys ...
12:00 Lintjo D2 - Koru D1
14:00 Lintjo 2 - De Pein 2 ...
15:30 Lintjo 1 - DTS 1
17:00 Lintjo 4 - Wordt Kwi ...
11
Sunday, 11 October 2020
10:00 Lintjo 3 - KIOS/DOS ...
11:30 Lintjo 5 - Moedig Vo ...
13:00 Lintjo 5 overleg
14:00 VV Sport Vereent 1 - ...
12
Monday, 12 October 2020
13:30 Biljarten
19:30 Vergadering MFA best ...
20:00 Training korfbal Noo ...
13
Tuesday, 13 October 2020
19:30 Helischool
19:30 Verg. Sintcommissie
20:00 Lintjo training sele ...
20:00 Trainen Sport Vereen ...
20:00 Walking Footbal
14
Wednesday, 14 October 2020
13:30 Biljarten
14:00 JAC Lintjo
19:00 Badminton
19:00 Volleybal trainen
19:15 Repetitie De Hoek
15
Thursday, 15 October 2020
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblazers
20:00 Lintjo training sele ...
16
Friday, 16 October 2020
10:00 Walking Football
13:30 Biljarten
19:00 Repetitie Dorfplatzm ...
20:00 Trainen Sport Vereen ...
17
Saturday, 17 October 2020
10:00 Lintjo C1 - Thrianta ...
18
Sunday, 18 October 2020
19
Monday, 19 October 2020
12:30 gymles basisschool w ...
13:30 Biljarten
20
Tuesday, 20 October 2020
10:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
12:30 gymles basisschool
19:30 Helischool
20:00 Lintjo training sele ...
20:00 Trainen Sport Vereen ...
20:00 Walking Footbal
21
Wednesday, 21 October 2020
10:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
13:30 Biljarten
19:00 Badminton
19:00 Lintjo D1 training
19:00 Volleybal trainen
19:30 ALV KV Lintjo
22
Thursday, 22 October 2020
12:30 Gymles basisschool
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblazers
20:00 Lintjo training sele ...
23
Friday, 23 October 2020
10:00 Walking Football
12:30 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
19:15 Repetitie De Hoek
20:00 Trainen Sport Vereen ...
24
Saturday, 24 October 2020
10:30 SJO Vidosa JO13-1 - ...
13:30 SJO Vidosa JO15-1 - ...
14:00 Lintjo 2 - Joure 2
15:30 Lintjo 1 - Joure 1
25
Sunday, 25 October 2020
26
Monday, 26 October 2020
12:30 gymles basisschool w ...
13:30 Biljarten
19:15 Repetitie De Hoek
19:30 Brocante repetitie
27
Tuesday, 27 October 2020
12:30 gymles basisschool
19:00 Lintjo B1 en C1 trai ...
19:30 Helischool
20:00 Lintjo training sele ...
20:00 Trainen Sport Vereen ...
20:00 Vergadering PB
20:00 Walking Footbal
28
Wednesday, 28 October 2020
09:00 Coöperatie Appelscha ...
13:30 Biljarten
17:00 Lintjo F1, F1, F3 en ...
19:00 Badminton
19:00 Lintjo D1 training
19:00 Volleybal trainen
20:00 Lintjo 3,4 en 5 trai ...
20:00 Lintjo jeugdtrainers ...
29
Thursday, 29 October 2020
12:30 Gymles basisschool
19:00 Lintjo B1 en C1 trai ...
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblazers
20:00 Lintjo training sele ...
30
Friday, 30 October 2020
10:00 Walking Football
11:00 Sportdag obs De Tjon ...
12:30 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
19:00 Repetitie Dorfplatzm ...
19:30 Volleybal Sport Vere ...
20:00 Trainen Sport Vereen ...
20:30 Volleybal Sport Vere ...
31
Saturday, 31 October 2020
1
Dorpszaal
Zaal met toneel
Grand Café
Bestuurskamer
Bovenzaal
Sportzaal 1
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 2
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 3
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportvelden
Sporthal
Deze hal bevat 3 sportzalen
Praktijkruimte
Foyer
Peuterspeelzaal
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën