Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
September,
2019
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2019
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
Augustus
September 2019
Oktober
Maa
Din
Woe
Don
Vri
Zat
Zon
26
27
28
29
30
31
1
Sunday, 1 September 2019
10:00 Repetities Eenakter ...
14:00 Bekerwedstrijd Sport ...
2
Monday, 2 September 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
19:30 Brocante repetitie
20:00 Overleg Welzijn op D ...
3
Tuesday, 3 September 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Repetities Eenakter ...
19:00 Training Lintjo A1
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
4
Wednesday, 4 September 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
17:00 Training Lintjo E1 e ...
18:00 Training Lintjo D1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Volleybal en badmint ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
5
Thursday, 5 September 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Training Lintjo 3, 4 ...
19:30 Training Lintjo A1
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
6
Friday, 6 September 2019
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:30 Dorfplatzmusikanten
20:00 Vergadering MFA best ...
20:00 Vergadering Sint-com ...
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
7
Saturday, 7 September 2019
10:00 Voetbal bekerwedstri ...
14:00 Korfbal Lintjo 2 - R ...
15:30 Korfbal Lintjo 1 - D ...
17:00 Korfbal Lintjo 4 - E ...
8
Sunday, 8 September 2019
10:00 Repetities Eenakter ...
9
Monday, 9 September 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
10
Tuesday, 10 September 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Repetities Eenakter ...
19:00 Training Lintjo A1
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
11
Wednesday, 11 September 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
17:00 Training Lintjo E1 e ...
18:00 Training Lintjo D1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Volleybal en badmint ...
19:30 Bestuursvergadering ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
12
Thursday, 12 September 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Training Lintjo 3, 4 ...
19:30 Training Lintjo A1
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
13
Friday, 13 September 2019
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:15 Korfbal Lintjo D1 - ...
18:30 Dorfplatzmusikanten
19:15 Korfbal Lintjo C1 - ...
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:15 Korfbal Lintjo A1 - ...
14
Saturday, 14 September 2019
10:00 Korfbal Lintjo E1 - ...
10:00 Korfbal Lintjo E2 - ...
11:00 Korfbal Lintjo C2 - ...
15
Sunday, 15 September 2019
10:15 Korfbal Lintjo 5
11:45 Korfbal Lintjo 3 - R ...
14:00 Bekerwedstrijd Sport ...
16
Monday, 16 September 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Presentatie Wel-Zijn ...
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
19:30 Brocante repetitie
17
Tuesday, 17 September 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
16:30 Bespreking Iety
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Repetities Eenakter ...
19:00 Training Lintjo A1
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Vergadering sjo
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
18
Wednesday, 18 September 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
17:00 Training Lintjo E1 e ...
18:00 Training Lintjo D1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Volleybal en badmint ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
20:00 Overleg DWVC
19
Thursday, 19 September 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Training Lintjo 3, 4 ...
19:30 Training Lintjo A1
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Bespreking Sport Ver ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
20:30 Overleg PB en energi ...
20
Friday, 20 September 2019
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Kinderknutselclub
18:15 Korfbal Lintjo D1 - ...
19:15 Korfbal Lintjo C1 - ...
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:15 Korfbal Lintjo A1 - ...
21
Saturday, 21 September 2019
09:00 Lintjo Kangoeroeklup ...
09:00 Voetbal SJO St'werve ...
10:00 Koepelbosblasers stu ...
10:00 Korfbal Lintjo E1 - ...
10:00 Korfbal Lintjo E2 - ...
11:00 Korfbal Lintjo C2 - ...
14:00 Korfbal Lintjo 2 - D ...
15:30 Korfbal Lintjo 1 - S ...
17:00 Korfbal Lintjo 4 - D ...
22
Sunday, 22 September 2019
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
23
Monday, 23 September 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
17:30 KNKV Breek-de-week
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
24
Tuesday, 24 September 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Repetities Eenakter ...
19:00 Training Lintjo A1
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
25
Wednesday, 25 September 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
17:00 Training Lintjo E1 e ...
18:00 Training Lintjo D1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Volleybal en badmint ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
19:45 Vrouwen van Nu afdel ...
26
Thursday, 26 September 2019
08:15 Scala ouderbijeenkom ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 OSON
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Training Lintjo 3, 4 ...
19:30 Training Lintjo A1
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
27
Friday, 27 September 2019
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
16:00 Voorbereiding Eenakt ...
18:30 Dorfplatzmusikanten
20:00 Vergadering Sint-com ...
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
28
Saturday, 28 September 2019
10:00 Voetbal SJO St'werve ...
11:00 Voetbal SJO St'werve ...
14:00 Korfbal Lintjo 2 - L ...
15:30 Korfbal Lintjo 1 - I ...
29
Sunday, 29 September 2019
10:00 Korfbal Lintjo 3 - K ...
10:00 Repetities Eenakter ...
11:30 Korfbal Lintjo 5 - K ...
30
Monday, 30 September 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
19:30 Brocante repetitie
19:30 Repetitie Eenakters ...
1
2
3
4
5
6
Dorpszaal
Zaal met toneel
Grand Café
Bestuurskamer
Bovenzaal
Sportzaal 1
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 2
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 3
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportvelden
Sporthal
Deze hal bevat 3 sportzalen
Praktijkruimte
Foyer
Peuterspeelzaal
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën