Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2020
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
Afgelopen week
28 September - 04 Oktober, 2020
Volgende week
28 September
09:00 - 11:00
Coöperatie Appelscha 3.0 bestuursvergadering
::
Bovenzaal
12:30 - 14:00
gymles basisschool ww
::
Sportzaal 1
13:30 - 17:00
Biljarten
::
Grand Café
19:30 - 21:30
Brocante repetitie
::
Dorpszaal
20:00 - 21:30
Training korfbal Noord U 17 en U 19
::
Sporthal
29 September
12:30 - 13:45
gymles basisschool
::
Sportzaal 1
19:00 - 20:00
Lintjo B1 en C1 training
::
Sportvelden
20:00 - 21:30
Lintjo training selectie
::
Sportvelden
20:00 - 21:30
Trainen Sport Vereent senioren
::
Sportvelden
20:00 - 21:00
Walking Footbal
::
Sportvelden
30 September
09:00 - 12:00
Vergadering WODS
::
Dorpszaal
13:30 - 17:00
Biljarten
::
Grand Café
13:45 - 14:30
Gym o.l.v. Irene Molina
::
Sportzaal 1
17:00 - 18:00
Lintjo F1, F1, F3 en kangoeroes
::
Sportvelden
19:00 - 21:00
Badminton
::
Sportzaal 1
19:00 - 20:00
Lintjo D1 training
::
Sportvelden
19:00 - 21:30
Volleybal trainen
::
Sportzaal 2
19:30 - 22:00
Repetitie De Hoek
::
Dorpszaal
20:00 - 21:00
Lintjo 3,4 en 5 training
::
Sportvelden
20:00 - 23:00
Lintjo bestuursvergadering
::
Bovenzaal
01 Oktober
12:30 - 13:45
Gymles basisschool
::
Sportzaal 1
19:00 - 20:00
Lintjo B1 en C1 training
::
Sportvelden
20:00 - 22:00
Berkoper Popkoor repetitie
::
Dorpszaal
20:00 - 22:00
Koepelbosblazers
::
Bovenzaal
20:00 - 21:30
Lintjo training selectie
::
Sportvelden
02 Oktober
10:00 - 11:00
Walking Football
::
Sportvelden
12:30 - 14:00
Gymles basisschool
::
Sportzaal 1
13:30 - 17:00
Biljarten
::
Grand Café
19:00 - 20:00
Lintjo D1 - SIOS/Jumbo Wolvega D1
::
Sportvelden
19:00 - 21:30
Repetitie Dorfplatzmusikanten
::
Dorpszaal
20:00 - 21:30
Trainen Sport Vereent senioren
::
Sportvelden
03 Oktober
08:45 - 10:15
Voetbal SJO Vidosa JO11-1 - FC Wolvega JO11-3
::
Sportvelden
10:00 - 11:00
Lintjo F2 - ZKC'19 F1
::
Sportvelden
10:00 - 11:00
Lintjo F3 - Koru F1
::
Sportvelden
10:30 - 12:00
Voetbal SJO Vidosa JO13-1 - D'broek/Makkinga
::
Sportvelden
11:00 - 12:00
Lintjo C1 - Elko C1
::
Sportvelden
13:30 - 15:00
Voetbal SJO Vidosa JO15-1 - Read Swart/Mildam JO15-1
::
Sportvelden
19:00 - 20:30
Lintjo 4 - NKC 2
::
Sportvelden
20:00 - 23:00
Actief Oldeberkoop Online-Bingo
::
Dorpszaal